PLASCOM 2017 (Uluslararası Plastik, Kauçuk ve Kompozit Fuarı)

 

 

 

Türk Plastik Sanayicileri Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Vakfı

PAGEV DELEGASYONU İLE
TAYVAN PLASCOM’U ÜCRETSİZ KONAKLAMA İLE ZİYARET İMKANI !!!

Özellikle güçlü petrokimya tesisleri ve plastik işleme makineleri üretimiyle Plastik sektörünün önemli ülkelerinden Tayvan ve Türkiye arasındaki ticaret hacmi geliştirilmeye, karşılıklı yatırımlar arttırılmaya çalışılmaktadır. PAGEV – TAITRA iş birliği ile 13-16 Eylül 2017 tarihleri arasında düzenlenecek PLASCOM 2017 (Uluslararası Plastik, Kauçuk ve Kompozit Fuarı) fuarına promosyonlu katılabileceksiniz.  

Özellikle Tayvan’ın Hammadde ve Makine üreticilerinin yer aldığı fuara, PAGEV – TAITRA iş birliği ile düzenlenen organizasyonla ve aşağıda belirtilen promosyonlar ile katılım şansınız olabilir. Promosyondan yararlandırılacak firma sayısı sınırlıdır ve erken başvurular öncelikle değerlendirilecektir. Ücretsiz olarak faydalanılacak promosyonlar, şu şekildedir:

  • Maximum 3 gecelik otel konaklaması,
  • Havaalanı-otel-havaalanı transferleri,

Not: Yapılacak olan ikili görüşme programı ile, Tayvan’ın güçlü petrokimya üreticilerinin veya makine üreticilerinin üst düzey temsilcileri ile görüşme imkanı olacaktır.

PLASCOM 2017 (Uluslararası Plastik, Kauçuk ve Kompozit Fuarı)

13-16.09.2017

www.plascom.com.tw 

Plastik, kauçuk, otomotiv, yapı ve inşaat, elektrik – elektronik, bilişim ve telekomünikasyon ve ambalaj sanayileri için çevre dostu plastik, kauçuk ve kompozit teknolojileri sergilenir.

Konuyla ilgili detaylı bilgi için, Vakfımız Fuarlar Sorumlusu Mustafa Gür (0212 425  13 13 – mustafa.gur@pagev.org.tr) ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Katılım Formu

Fuar Bröşürü

Fuar Katılımcı Listesi

 

Saygılarımızla,

Ahmet MERİÇ

PAGEV 1. Başkan Yardımcısı / Fuarlar Komitesi Başkanı